16:55
סקירה כללית של צעצועי מין הטוב ביותר עבור חבר 'ה. מה הם הפופולריים ביותר וסביר להיות לידי ביטוי?

איך לשכנע בחור אז לומר ליישם צעצועי מין?אני

השתמש ויברטור קצר שלך או צעצועי מין כדי למשוך אותו. ליד מופע פרטי לאוננות עצמית, רק לעיניו, אשר יעריכו וכך לדבר ישכח ממנו לרצות להשתתף! כפי שאתה יכול לראות, בשבילך, זה לא יכול להיות נחוץ כדי לשכנע אותו כדי לדבר כדי לקחת ויברטור, להצטרף לשניכם במהלך המין שלך, אבל אם הוא מחליט להצטרף לך ואת ויברטור שלך יהיה שלך, אז הכישלון נקבע!

התוכן של המאמר

1 איך לשכנע בחור החל צעצועי מין? 2 איך לכפות אותו כדי ליישם את ויברטור שלך עליך זמן מין? 3 הנה כמה דוגמאות של איך להביא צעצועי מין לסצינה 4 למה האדם יכול להיות נגד צעצועי מין? 5 צעצועי מין לזוגות 6 אגדות על צעצועי מין 7 צעצועי מין מועדפים עבור חבר 'ה. 8 צעצועי מין עבור ברמה מאוחר יותר בחורים 9 סטטיסטיקה של צעצועי מין לפי מדינה

כי מאה אחוז כדי למנוע את ההתרגשות שלו מההתחלה, לבחור צעצוע סביר, עדיף לא כמו דומה זין שלו, משהו כמו אנשים המשמשים להביע, רוטט כדור, כך שהיא עבדה על בדיקה צרה, שים את זה בעדינות, יאפשר לו להיכנס לחדר השינה בזמן שיש לך כיף על המיטה שלך עם צעצוע מין בין הרגליים נהנה עצמך! נסה את ההזדמנות להזמין אותו לשבת ולהסתכל איך אורגזמה באה לך, או לאפשר לו להצטרף אליו ולהראות לו איך כמוך, וכמה נהדר בשבילך.

האיש הצעיר שלך יהיה כל כך מופתע מהעובדה שהוא תפס אותך לאוננות, שלא לדבר על מה יהיה מופתע מן הביטחון העצמי שלך ואת העובדה המסתובבת כי תן לו להעיף כי הוא אפילו לא יכול לשקול את זה לפחות כמה כך זה אמור לבוא לידי ביטוי, את הסכנה לגבריותו, או השתקפות שלו ביצועים מיניים - וזה בדיוק כל כך מחויב להיות, כי את ההקדמה של ויברטור או דילדו כדי להגדיל את המין שלך תענוג לא סוף סוף יש משהו במשותף עם לפחות כמה חלקים שלה של הגוף בכל מקרה!

איך לבסוף להכריח אותו להחיל את ויברטור שלך עליך זמן מין?2

כמו הפרה שלך נבדק משחקים עם צעצועי מין יחד, האיש הצעיר שלך ירגיש באופן טבעי ביותר. יש לציין, אבל זה עדיין יש סיכון כי האיש הצעיר שלך ינהג בהיסוס לא יגיב בצורה מושלמת, אם זה האהוב מושך את דילדו הענק שלו, ובכלל, יגיד לו שהיא אני מעדיף אם זה משתמש בו כדי לדלוף אותו במקום משלו חבר מאז היא מעדיפה תחושה של כדורי מומנט מאשר דחיפה בלתי נתפסת של הבחור שלו.

הטריק הוא לא לעשות מהמכשיר הבחור שלך, זוכר, אמיתי שותף צריך לדעת שאתה מעריך את זה. לכן, כל הזמן לתת לחבר שלו לשחק תפקיד מוביל בדרמה שלך sexpile ולהציע גם בשבילך החל צעצועים להתרגשות נוספת.

הנה כמה דוגמאות כיצד להביא צעצוע מין על הבמה

שאל אותו, אני רוצה לשמוע אותו כדי לשמוע אותו כמו ששמו בקול רם יותר מאשר - או לפני, ואז לשים כדור רטט בכף היד ולהציע אותו כדי ליישם אותו על הדגדגן שלך או סביב הטבעת שלך בזמן שהוא דוחף אותך insurgents חבר שלו! תגיד הבחור שלך שאתה אוהב לחוות את רובכם כפי שהיינו מדברים, אורגזמות מסיביות במהלך אוננות כאשר יש לך דילדו משלך בנקודה החמישית, ולאחר מכן תגיד לי - זה סקרן לגבי מה שהוא כאשר אנו נלהבים למין? עודד את הבחור שלך כדי להשתמש בו כדי ליישם את צעצועי המין שלך על חלקים אחרים של הגוף שלך, כמו הפטמות שלך, כי זה יהיה קל יותר להרגיש את המעטה לפחות, אם הוא מרגיש שהם לא חולקים את התפקיד של החבר שלו!

למה אדם יכול להיות נגד צעצועי מין? 4

עשוי בסופו של דבר נראה מוזר כי הצעיר שלך היה להשוות את הזין שלו עם שלך, כפי שכולם יודעים, לזרוק ורוד, גדול, רוטט סיליקון סיליקון פאלי צעצוע - אבל זה יהיה כך. בדרך זו הם יודעים שזה נמנע מין עם צעצועי השינה שלו, כדי לא להפריע פורנו משלך! באופן טבעי, לשייך אותם בטיפשות.

תחזוקה של גברים עשירים - פעילויות פסיכולוגיות. מיליונרים של ישראל אינם רגילים לציבור נשות וילדים. קל יותר להזמין eSquiten, אחד יקצה את המיקום יעשה חברה נעימה.

אני מתכוון כן, שניהם מספקים לנו הנאה סקסית, אבל הם דברים שונים מאוד. חלקם עובדים מהסוללה מלכתחילה; ואת כל החום, חי וקשר לאדם שאוהב את הגברת! חבר 'ה לפעמים לקשור אותו בדרך זו. כמעט כל הגברים רואים רק את הגדול ביותר מאשר בחיים, את הגרסה של לשעבר של שריון מיני משלה, ואת זה שיכול לבסוף לעשות כמה טריקים אנושיים סופר. המתחם הגברי ברור, במיוחד כאשר יש כל כך הרבה דיונים על כמה אורגזמות ויברטור יכול, באופן כללי, לתת לנו בפגישה אחת של אוננות, וכמה מהר ורק גברת יכולה, באופן כללי, כדי לשרוד את השיא באמצעות שימוש רק מפתח אחד. בסופו של דבר, כך אנו להתחמם, אדם נדרש הרבה יותר זמן, ואפילו אז ענק "LLC!"אף פעם לא גם הארבבן.

צעצועי מין עבור par5

לשים עליו טבעת!

טבעות - זהו צעצוע חדר שינה קלאסי, ואת טבעת דואט C זין טבעת על ידי Babeland הוא מקום ללא דופי להתחיל, אם בני הזוג רוצה את הצעצוע החדש כי מדהים את כל המקומות הנכונים לא נזק הארנק שלך. Vibrocole עבור בחורים צמודים בחוזקה לחבר או לחגורה ויש לו שתי ויברטורים רכים שניתן להציב כדי לספק מיד, כפי שכולם יודעים, תנודות מסיבי כמו כדורים וקליטוריס. לא משנה מה זה היה מוזר, אבל אתה יכול, לשים את זה בעדינות, להגדיר את המצב, באופן כללי, רטט אל viversally או להוכיח.

טוקט לא רע טבעת טבעת באני Jimmyjane שלט רחוק . תארו לעצמכם עובדה אחת, זה הופך להיות, נותן את כל היתרונות המסורתיים של הטבעות ביותר כמו אנשים המשמשים להביע, מלא, גילוי ארוך - בתוספת גירוי של הדגדגן, רטט. זה אפשרי כי אבל החלק האהוב הוא הקונסולה שאתה יכול לחלוק, לוותר או לשמור על עצמך בידיים שלך עבור מתגרה אינסופית ושליטה במשחקים.

עשוי סיליקון יפה, חלקה, מיו אספקה ​​כבדה Gul אל הקליט שלך, מגרה את חבר השותף שלך. אתה יכול גם החל אותו כמו אצבע vibro מחזיק ביד איך אנחנו מביעים את המשחק סולו, או לחלק רגשות עם המאהב שלך.

אגדות על צעצועי מין 6

הם יכולים להזיק לגוף

דבר אחד אנשים הצביעו למעשה כי מכשירים אלה עשויים במיוחד למטרות מסוימות עם מטרות מוגדרות. יצרנים של מכשירים אלה כבר לחשוב על הצורך שלהם להיות קל בגוף האדם והם עושים הכל עלול להבטיח שמור לשימוש.. https://tkescorts.com/

הם עבור אנשים עם רע, כמו שאנחנו כל הזמן אומר, חיים סקסי

בעוד צעצועים, כפי שהוא ברור, להגדיל את היכולת של זוגות לתקשורת אינטימית, אנשים עם טוב החיים הסקסיים עדיין משתמשים בהם. הם נעשים לא רק עבור אנשים, אשר הם חסרונות במין, ולכל מי שרוצה סוף סוף לקחת דברים לשלב מֵעַל.

גבירותי לא זקוקים להם

גבירותיי וסמיכות מאות שנים היו נושא שלא אישר. רוב החבר'ה לשקול, כי נשים לא בהחלט צריך לשים את זה בעדינות, ליהנות מהקרבה. זה אפשרי כי צעצועים, אבל היו שנעשו כדי לכסות את הצרכים של כולם, מתן כי אפילו גבירותי לא יראו את המשקע.

זה לא מוסרי

האם זה נכון ש דיונים על צעצועי מין הם עדיין חדשים מאוד בערים, ואנשים עדיין לא לאשר של מי שאומלל עליהם בחופשיות. אין דבר מגעיל מישהו, לשים את זה בעדינות, מדבר על צעצועים בהקשר של קרבה, כי זה לא אומר את זה הם לא מספיקים מבחינה מוסרית.

הם ממכרים

זוהי האפשרות של צעצועים ואת הטבע האנושי. למרות שזה באמת נכון כי כמה אנשים כמו להתפרק שימוש במכשירים אלה, זה טבעו של אדם שאין לו כלום סך הכל עם Devys.

הם פשוט עושים אינטימיות לפחות טבעי

זה מיתוס של צעצועים מציע כי אנשים שמביאים צעצוע בפגישות המין שלהם נמנעים דרך טבעית לקבלת אורגוזיס. אבל, מטרת המין המינוי שבסופו של דבר באופן טבעי.

הם מחליפים את החבר'ה

אֶמֶת? לעולם לא! ויברטורים מספקים רק אחד. כמובן, כולנו יודעים היטב את מה שהם לא יכולים לנשק או לחבק גברת, מתחמם מיטה, בדיחה, ללחוש "אני אוהב אותך", לבסוף, להקשיב לניצחונות של נשים ובצרות בסוף היום. אז ויברטור אינו מחליף גבר. ללא ספק, ראוי להזכיר כי כל זה יהיה, להבטיח גירוי אינטנסיבי שאתה אוהב או צריך כמה נשים.

אם הגברת זקוקה לוויברטור כדי לקבל אורגזמה, משהו לא בסדר איתה

גבירותיי חוויות עם אורגזמה, נורמלי בנפרד. הם פשוט דורשים גירוי מלבד אנשים המשמשים להביע מה יכול לספק אצבעות ופיות. על פי איגוד הדבש של כתב העת, 25% מהגברות נמצאות במצב זה.

צעצועי מין מועדפים עבור חבר 'ה.7

סאשה גריי רתמה עמוקה

מה ללכת לנוח כאשר אתה יכול ללכת על הטוב ביותר?! בעוד סשה גריי כבר זמן רב פורסמה מתעשייה, כמו רבים באים לידי ביטוי, מבוגרים, רוחה לחיות בצורה של צעצועים. החבר 'ה האלה הגיעו לצורה האמיתי של אפור בפה ובנו צעצוע מין עבור בחורים סביב הגוף של הגוף, כמעט כל הגברים רוצים שהם יכולים גם לבדוק את היד הראשונה שלה.

שלישיית אדם סטרוקר

ניסיון אוננות שלך צריך לזרוק לך מרגיש וטיפול. אדם & איב צעצועים כותנה, אספקת צעצועי מין עבור טריו סטייק. השילוב של אנאלי, פה ונרתיק - כל מה שאתה. זה באמת רוצה להדגיש את העובדה שכולם מוזמנים ... והם כולם רוצים לעלות על איך אנחנו מביעים, הזין שלך. זה בסופו של דבר משולבת לגברים שאינם יודעים מה הם הכי אוהבים, אבל מעריץ כדי לקבל הנאה.

ד"ר ג'ואל קפלן סרן לערמונית

צעצועי מין עבור חבר 'ה, סקרי הערמונית סוף סוף מאיימים על רובכם, אבל אין שום דבר מגעיל או מוזר בגירוי הערמונית, וכמו המוסד, כמה גברים גם לשקול את זה מאה אחוז נעים. זה מעסה עמיד למים של חדר הערמונית, הוא נוח עדין עבור כמה באים לידי ביטוי, הצריכה הראשונה. זה יכול להיות מיושם סולו או עם האישה שלך, בהנחה שהיא תקבלו אותו בדרום שלו.

צועק פתיחה טבעות o ringo

צעצועי מין עבור חבר 'ה שלושה חבילה הרכבה טבעות. זה הולך לעצמו, כל טבעת, כפי שכולם אומרים, הוא קצת שונה בגודל, וכל גודל, לשים את זה בעדינות, מבצע את תפקידה. יש את הטבעת העבה, המוצקה ביותר, כי אולי נראה לעורר את הדגדגן של השותף שלך תוך כדי להחזיק את האורגזמה שלך.

הקטן ביותר של 3 הטבעות הוא הנוקשה ביותר; הוא ייתן לך אם התאמה צפופה נוספת, כך שההנאה שלך זכאית לגדול. ואת הטבעת הענקית ביותר מתקרב מיד לגברים עם היקפו הרחב ביותר או אלה שרוצים לבדוק את הכוח עם לפחות, כמו רבים באים לידי ביטוי, טבעת מגבילה.

צעצועי מין עבור מעקב GuyS88

אם אתה הופך להיות משעמם עם צעצועי מין עבור חבר 'ה לעשות בחירה, זה תודה לך לדבר קצת יותר הנאה. כולם יודעים כי הנה Tenga ו Blewit מותגים שהופכים צעצועים שהם יותר ויותר אחרים, עשוי מחומר כי סוף סוף מתנהג די קרוב דברים אמיתיים כדי להבטיח כיצד לקבל תגובה טובה יותר. זה יהיה רע אם לא הבחין במה זה דור חדש צעצועים, Zozhvativavyi תקיפה בעולם.

Flewit הנאה + ביצועים אוננות.

שמאל ירידים כל הזמן לקבל גרסה שמאלה וזה מאוד נעים כשמדובר צעצועי מין עבור חבר 'ה. אבל לא עם blewit. שרוול אוננות עם יניקה, blewit ניתן להחיל, כפי שכולם יודעים, שמאלה או צרכנים ימניים. השרוול היה ממוחזר וגם, כראוי, נשלף ופשוט, לשים את זה בעדינות, שטף.

שורת הקבינט של אדם & ערב גדול

במבט ראשון, זה צעצועי מין עבור חבר 'ה, בסופו של דבר, נראה כמו חדש, אבל מביט בה בפירוט ומתפעלים הבריאה כי אדם וחוה, באופן כללי, לשים על הארץ הזאת, תתחיל להבין את זה זה כל מה שאתה רוצה אי פעם צעצוע מין. אלה הם boobs לגברים?

זה בשביל בחורים שאוהבים את הנרתיק? - זה הכל ביחד. כמו תיאור המוצר אומר, הדבר הקשה ביותר הוא להחליט מה להתחיל. ובכן, זה אפשרי, הדבר הכבד השני.

סטטיסטיקה של צעצועי מין לפי מדינה 9

אוהבי רומנטיקה באלימות בשוודיה, דנמרק, ולא משנה כמה מפתיע, גרינלנד הם המזל ביותר בכל רחבי העולם - מ 118, 115 ו 108 חיפושים צעצועי מין על 1000 משתמשים של האינטרנט, בהתאמה.

ארה"ב (104) ואנגליה (96) מעט בקלות נשימה בצע את החלק האחורי של הולנד (88), מולגריה שלנו (87), בולגריה (86), Etalia (84) ואוסטרליה (82) השלם Top-10.

כמה הפתעות נפגשו בצרפת (74) על המיקום ה -15 הממוזג, גרמניה (65) רק במקום ה -22, ויפן (44), מעכבת במקום מתון 43, עלבון אַנְגלִיָה.

זה הגיוני כי יש מדינות עם מאה אחוז נגד מינית תרבות דירוג למטה לתחתית רשימת הודו (6) מתעכב מקום ה -14 ליד בנגלדש (6), להלן, כמו גם סעודיה (15) במקום 107.

מדינות אפריקאיות ואמריקה החלו להיות מפגרות מאחור (אולי בגלל הקטן ביותר Onloin-Sensory עבור צעצועי מין קניות), ואת האזור ברחבי Azeia הוא גם נמוך יותר, מהצפוי.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. ואכן, אני עוזר לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

צעצועי מין עבור חבר 'ה הם לא כל כך צורך כמו מכשירים של נשים.

תחזוקת גברים עשירים - העבודה מורכבת מבחינה פסיכולוגית. מיליונרים של ישראל לא טרחו בפומבי להראות נשים וילדים. זה יסודי להזמין eSquiten, אחד יהיה להקצות מעמד יעשה חברה מצוינת.

זה יהיה רע אם לא נבחן את העובדה שכולם אומרים, העיוותים השמרנים של כמעט כל הגברים ודיון ציבורי פעיל. תגיד, לא על גברים גברים לעשות את זה - אתה צריך גברת כדי לעורר ולנקודה. זה יהיה רע אם לא היינו אומרים כי כל זה אבסורד מלא - צעצועי מין עבור בחורים יכולים לשמש הן במהלך שביעות רצון עצמית, ובתוך התהליך, כפי שרובנו התרגלו לדבר, סקס רגיל. יש להדגיש זאת על ידי העובדה שהם יעזרו להאריך את הקואיטוס ולעתים, בסופו של דבר, לחזק את הרגשות מפני שפיכה. ואם, זה הפך, לקחת צעצועים איך זה הוקמה, גירוי טוב, אתה יכול, באופן כללי, כדי לחוות רק אורגזמה מסוכנת!

Просмотров: 822 | Добавил: trinaikvcbenck | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar