13:00
סקס Lingval: זה כבר מזמן, ואפילו לא אמרנו כל כך להגיד

Relbo! זה רק כדי לדבר איכשהו מפתיע ולא מובן. למעשה, אתה כבר או שמעתי על זה, או פעיל בפועל סקס לשוני עם השותף שלך.

התוכן של המאמר

1 מה? 2 לא? 3 מה בטוח בשבילך יש צורך לחוות

מה?אני

סקס לשוני - סקס, על איזה שותף צורכת רק שפה. במילים אחרות, מציצה ו cunnilingus ככזה אנחנו יכולים לייחס כאן לא יכול, כי, עם זאת, לפחות איזה גורואים מין לך יהיה מבוטא כי המאסטר האמיתי של אוראלי ליטוף אין ספק, סוף סוף, ממשיך ביד. אבל אנחנו גם מדברים עליהם.

מאשר לא מין לשוני רע?

הוא לא מבקש מכשירים מיוחדים.

עמידות רוסית ואי תקין של המידע זרועו ניחוש שגוי כי ליווי - כל זה משהו, מביש, כך, מה צריך לשתוק. עם זאת, היחידות יש מידע כי שירותי ליווי בישראל אין שום קשר לזנות.

לא לספור את מה שאנחנו משמשים לדבר כמעט כל השמרנים, כפי שאנו מבטאים, כל טכניקות שעולות מעבר לגבולות הרגיל חדירה נרתיקית, אנשים קוק התרגלו להביע את mesense posa - זוהי הרפתקה אמיתית. אשר גם מרגש, באופן כללי, זה שובר.

מה menues סקס לשוני?

הוא מסוכן. מסיבה כלשהי, כמעט כולם מרים את זה הזמן של כל חיבה אוראלית יכול להרים זר שלם של פצעים. זה יהיה רע אם לא הבחין במה לא סופר, כל כך אינטימי מניפולציות סוף סוף לגרום כמעט כל תחושה של אי ודאות ומבוכה. אם אחד השותפים הוא לא נעים את הטעם של הגוף השני, הוא מספק אי-נוחות מסוימת.

אֵיך?2

אם תחליט לפעול על הקאנון ולהחיל רק שפה לא צריכה לדאוג כי שטח שלך, כפי שאנו מבטאים, סקסי פעילויות מצמצמות. כולם יודעים שאתה יכול להתאים את האוזניים, צוואר הרחם, הכתפיים, הפטמות, בטן, איברי המין, הרגליים וחלקים אחרים של גוף השותף. יכול גם לבסוף לבסוף חומרי סיכה אכילים עבור משחקי מין, או כל חומרים אכילים אחרים.

מה בטוח בשבילך יש צורך לחוות 3

סקס אוראלי הוא לא רע בעצמך אם אתה משתמש רק שפה, או לחבר ידיים או צעצועי מין.

תחושה בלתי ניתנת לתיאור של כוח בלתי מחולק על הגוף אדם אהוב עושה כמעט כל freacker לפחות כמה פורנו.

אם יש לך כבר מזמן לא Newcom במקרה זה קריאה את הרשימה להלן, פשוט ברמה של מחשבות, לשים את "טיק" ליד כל אחד Pt. אם אתה רק קורע לעולם של סקס ענק, לקרוא זכור: https://romantik69.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99/

השתמש בשפה לא רק עבור מניפולציות, וכדי לומר את השותף על מה שאתה הולך לעשות עם זה. כולם כועסים את מה שהם אומרים לו איך הגוף שלו מרגש אותך. מחמאות כאלה נעים לעובדה שהחבר'ה, נוכחי ובנות. אין להזניח את ההישג של האוכלוסייה של כדור הארץ - צעצועי מין, פשתן, חליפה, חומרי סיכה וקרמים, שעונים ואחרים. שים לב כי החיים הוא קצר מאוד, אז להשתמש בכל הזדמנות כדי לקבל הנאה ממנה. אם אתה מודאג לגבי הטעם של הגוף שלך, לקנות חומר סיכה מיוחד להציע את פורטר כמו הקדמה כדי לרתק עיסוי ארוטי. ולא להאמין, לחפש את התגובה של פרטנר - אם הוא או היא לעתים קרובות יפנק אתכם עם ליטופים אוראלי, בסופו של דבר, מקבל מזה באז, הרגליים מופרכות. אם אתה מבולבל על ידי הטעם של השותף שלך, להציע לו כמו הקדמה מהלכים למקלחת. ולהשתמש חומר סיכה טעים, כמובן. הטעם והריח של איברי המין תלויים בסחורה שאנו משתמשים, מהנוכחות שלנו, כפי שאתם מתבטאים, הרגלים רעים ומצב בריאות. על כל התכונות האלה, באופן כללי, זה שווה לעבוד. לא להיות נבוך על ידי רודפים ורודפים צלילים - כזה "תמיכה קול" הוא אפילו מרגש. כולם יודעים שאם אתה לא יכול להירגע ולהיכנע לתהליך בגלל זה, להפעיל את המוסיקה. לפני לשים במהלך השפה, שפתיים מגע אור לטייל דרך הגוף של השותף. כשמדובר cunnilingus, להתחיל עם נשיקות אור דרך בד צר של פשתן. הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לדעת איך לדעת, להיות זה סקס לשוני, מציצה או kunnyingus - הצד הפעיל מחויב, בסופו של דבר, לתפוס באז ממה שקורה. אין שום דבר סקסי מאשר אישה שמנסה להסתיר את סלידתו למה שקורה, גם הצעיר שהעציבה, כאילו ישב בתור בסברבנק. מוסיקה אהבה לראות מה קורה בכל היופי, אבל לא כל גברת מרגיש די רגוע ליהנות מהפעולה. במקרה זה, אתה יכול ללכת על השותף ואת muffle, זה הפך, אור. או גם ליישם עין ההלבשה. השתמש ברוק. בפרט, כאשר איברי המין יורדים לאזור. אבל זכור כי רוק לא יוכל להחליף את חומר סיכה אמיתי. אל תשמור על ההנאה שלך. כדי לשים את זה בעדינות, להגן מפני שני סוגים שונים של מחלות (במיוחד אם יש לך יחסי מין עם, כמו רבים באים לידי ביטוי, שותף חדש או אקראי) להשתמש קונדום או מפית לטקס. מפית לטקס - המצאה בכיתה של אוכלוסיית כדור הארץ. היא מאפשרת לך לעטוף את הלשון ביותר שלי, ללא חשש כי הריבית הלוהטת, זה הופך להיות אפשרי ליידי אי נוחות. בנוסף, זה, לשים את זה בעדינות, יאפשר לך לשמור, באופן כללי, כדי להאריך את הפעולה של חומר סיכה. שפה - שרירים. ואתה תוכל לאמן את זה, להיות מאסטר אמיתי כמו סקס לשוני! כאן בשבילך התרגיל הרגיל: הפה פתוח, וספוגים נמתחים בחיוך. להזיז את הלשון בפינה השמאלית של הפה, אז איך ללכת, נכון.

אז, סקס Lengvali נבחר כל: להתבונן היגיינה ומתחתית הלב שלי, ליהנות מהפעולה, לזרוק מחשבות לא נוחות מתוך הראש שלי.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

באמצעות השפה, אתה יכול ליצור פלאי אמיתי במיטה. מאסטרינג, כפי שכולם יודעים, טכנולוגיה של סקס לשוני, אתה יכול להביא את השותף לשיא הנאה בתוך דקות! זה לא הכרחי כאן, כמו רבים מתבטאים, גירוי טוב עם ידיים או צעצועי מין. הינכם מתבקשים לשים לב כי זהו זמזום מעיניהם בביצוע השפה! במקרה זה, זה לא רק על איברי המין.

שירותי ליווי בישראל משולמים באופן מושלם. מכפיל, לקוחות - בחורים משגשגים אשר להיות גרועים יותר להסתכל על החג, מטפלים ישירות עם גברת יפה. הכנסה כזו היא די מספיק כדי לכסות את עצמם לחלוטין לאובייקטים הדרושים.

המין הלחון גם יודע שבסופו של דבר, זה כרוך גירוי של פטמות, בטן, צוואר הרחם, פני השטח הפנימי של הירכיים ואת כל הגוף כולה. ראוי לציין כי כל מה שכולם יודעים, הפסדים שופעים כמו הרבה. ואפילו לא צריך לומר כי ולכן לא להיות מופתע, אם השותף מסרב ורוצה ללכת כמה אנשים חושבים, סקס מסורתי. כמה אנשים יודעים מה פירושו לנסות את הטכניקות הנותרות!

Просмотров: 255 | Добавил: trinaikvcbenck | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar