08:21
כלי עבודה לצנזורים על הרחבת הלקוח

אם תחליט לעסוק בחברת ליווי, זכור, אתה יכול בקלות להצליח. והיא תלוי רק לך כמה עבודה חדשה יעילה יהיה. כל נערה יכולה להבין מימוש עצמי בליווי. בשביל זה, אתה לא צריך להיות כמו supermodel ויש להם כשרונות. כדי להתחיל לעבוד בשבילך, אתה אפילו לא צריך להשקיע את הכספים שלך בארגון עסקים ורווחים יהיה ביום הראשון.

זה פרספקטיבה מפתה לבנות למצוא עבודה שילם מאוד וללכת לעיר הגדולה. אבל לא כל התרסקות ניתן להפוך למודל מוצלח לשירותי ליווי, הסיור באוליגרכים הוא תורו של האוליגרכים. אם אתה חולם על הכנסה יציבה גבוהה, אז עצות שימושיות של המאמר.

עבודה באמצעות סוכנות ליווי

אתה לא צריך לדאוג למצוא לקוחות אם אתה מוצא סוכנות רצינית לשיתוף פעולה. משימות המעסיק כוללות את החיפוש אחר לקוחות עשירים, יצירת תיק, פרסום. ברגע שמופיע הזמנה נוחית, המנהל יתקשר לאחור וסימן את פרטי הפגישה הבאה. זה עשוי להיות לקוח ליווי עסקים או אירועי פנאי, ארגון פנאי, עיסוי, טיול. במחיר של שירותי ליווי ומשא ומתן תשלום. תוכלו להפוך את חלקם של העמלות שיבוטשו מראש. דירות דיסקרטיות בקריות

מציאת סוכנות המחויבת לבחירה של מודלים נלויים, אתה יכול על אתרי אינטרנט. תיזהר בעת בחירת סוכן לא ללכת לסרסור. ההצעות עבור הבנות עם הבטחה נהדרת של תשלומים מימים הראשונים, יכול להיות הפיתיון. ובמקום לעבוד בסוכנות ליווי עילית, תוכלו למצוא מודל בבושת זולה.

Escalogies, למרות שהם מרוויחים סכומים חשובים, אבל עדיין הזמן הולך על אימון, התמחות, בחירה של לקוחות מתאימים. ואת התשלומים הראשונים לא יכול להיות גבוה. אבל בהדרגה, ההצעות שלך יתחילו להגדיל, ולאחר כמה חודשים, כבר כבר הולך טוב יציב רווחים.

שמור על עצמך בכושר

זה לא סוד כי ההצלחה של הליווי תלויה במידה רבה על המאפיינים החיצוניים של הנערה. כמובן, זכר העדפות שונות, אבל מראה מרהיב חשוב ללוות. אחרי הכל, גברים מופיעים בחברה ואת בן לוויה צריך להתמקד במעמד. אם הטבע אינו מתגמל לך צללית אלגנטית, רגליים ארוכות גבוהות, שיער מפואר, ניתן להפוך למודל מוצלח, שילם תשומת לב מיוחדת להתאמה של המראה שלך. רשומה על כושר, מתאים באופן קבוע את הבוקר joggs כדי למנוע ממך על צליל, להילחם כראוי, להשתמש סימולטורים.

האם זה אפשרי?... עם איש עשיר...

אפילו על נתיב הקריירה של מודל ליווי ללא השקעות פיננסיות, אתה יכול להתחיל לשנות לטובה. ראה את הווידאו הרגיל של בלוגרים יופי, מאמנים כושר וללמוד לטפל במראה ולהישאר בצורת מושלמת. הצטרף כמנוי ל Instagram של stoppers המפורסם, להתבונן הרגלים שלהם, להעריצות בדרך של תקשורת, לאסוף תלבושות דומות, אם כי רכשה על המכירות בשוק ההמוני.

כאשר אתה מרוויח את העמלות הראשונות, לנצל את השירותים של אנשי מקצוע. עבור לנקוט את העור, נרשם בסטייליסט, הזריקה תסייע להתאים את המאפיינים של הפנים. אבל לא לשכוח לשמור על האינדיבידואליות. לא לגמרי להעתיק מודלים אחרים. תן את המאפיינים המבריקים ביותר המראה ללא שינוי כדי להתבלט, בין היתר.

לעשות תיק מקצועי

תמונות טובות הן כלי חשוב לקידום חברת ליווי. כאשר אתה פשוט להתחיל ללמוד את ליווי, כל התמונות ייעשו בסוכנות. אבל בעתיד, לפתח את מסד הנתונים של הלקוח, יהיה עליך ליצור תיק קריר יותר, אשר לקוחות פוטנציאליים יוכלו להעריך אותך.

תמונות יכולות להיות מועילות כאשר מחפשים אורחים עשירים באמצעות סוכנים. סלאביים את התמונות שלו, תקבל הזמנה לזרוק, שבו נציג האוליגך יבחר את הבנות הרצויות. נסו לא להשתמש הרבה תיקון תמונות בתמונות. בכל זאת, ההחלטה הסופית נעשית לאחר ידע אמיתי עם הדגמים.

הימנע הרגלים רעים

הסיבה ההצלחה של טיפוס יכול להיות לילה עבור arrondisse של חברת ליווי - היא ניצול לרעה של אלכוהול וסמים. יהיה עליך ללוות גברים לפסטיבלים רועשים, נהנים עם אורחים במועדונים, להשתתף בחגים שונים שבהם קוקטיילים רבים ועישון הדשא הציע אפילו ללא רולר. נסו לשמור על הפיתויים שלך ולהשאיר את עצמך כי משקאות עם צריכת אלכוהול נמוכה כדי לשמור על מצב רוח כיף. זכור כי הלקוח שלך נשען ואתה עובד ואתה צריך להשאיר סיבה מוגבלת.

צג

זכור כי לא תשתלם חופשת מחלה. ואת זמן ההשבתה ישפיעו על הקריירה השלילית שלך. בשל קר בנאלי, אתה יכול לאבד פקודות, ואם אתה חולה ברצינות, תיפול הרבה עסקים במשך זמן רב וזה יהיה קשה לחזור. קח את אמצעי הזהירות המתאימים, לא מתחרט על כסף לתשלום תרופות, בזמן, להעביר את הבחינות המונעות ולעבור את כל הבדיקות. במקצוע הליווי, מניעת המחלה חשובה לא לאבד את ההכנסות בשל המחלה. אתה לא תלווה אותך ללקוח לאירוע כאשר הוא זורם מן האף ואת השיעול הנשמה.

להיות מבחינה חברתית

אטרקטיבי כפי שאתה נראה, גברים יחסמו את שירותי הליווי שלך, אם אתה לא יודע איך לתקשר. זה לא סביר ליווי ילדה ביישנית, קשה להדק את המילים. אתה חייב לנסות לשמור על שיחה על כל נושא, וכך, תצטרך לעסוק בחינוך חינוכי עצמי בתחומים שונים - ספורט להשקעות רווחיות.

Просмотров: 71 | Добавил: trinaikvcbenck | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar