08:21
עבודה חשפנות בחו"ל: מדוע עדיף לסיים חוזה דרך סוכנות גדולה

בנות שעובדות בתחום הפנאי (Escales, Masseuses, Hostesses, צרכנים, רקדנים, אנימטורים ו- T.ד '.) ניתן לעבוד לא רק בתוך רוסיה, אלא גם בחו"ל. מציעה מעסיקים זרים באינטרנט. חשפנית, ק דוגמה, יכול ללכת למנהל כל מועדון זר ישירות, אבל עדיף לסיים חוזה דרך גדול ורציני וסוכנות. למה? זה יידון במאמר.

איך אתה יכול לקבל עבודה בחו"ל

הדרך הברורה ביותר ללכת ביותר. עם זאת, במקרה זה, הרבה קשיים ושאלות מתעוררות לפני החשץ: מתוך הבחירה של המדינה ואת המועדון לפני העיצוב ויזה עבודה. אם אין ניסיון בנסיעות כאלה, יהיה קשה ללכת על הרווחים אפילו באותו תאילנד, שלא לדבר על אירופה וארצות הברית.

ניתן גם לסיים חוזה עם מועדון רצועה זר באמצעות מתווכים:

 • מנהלים חינם. הם עובדים על עצמם. הודעות ממוקמות על אתרים מיוחדים, כמו גם על הפורומים thematic ורשתות חברתיות. לרוב זה בנות שהיו בהצלחה (או לא מאוד) כמה פעמים (או לא) לעבוד בחו"ל ועכשיו "לעזור" רקדנים אחרים. זה יכול להיות גם אדם המתגורר במדינה מסוימת מזמין חשפנות לעבודה. מנהלים משתפים פעולה עם זוגות טרויקה, ולפעמים באופן כללי עם אחד. הם שונים בלתי מתפשרים מהסיבה כי אין חוזים עם הרקדן לא להסיק, ובאירוע של בעיות ובכלל "ליפול לתוך השקיעה".
 • תנועת הצופים. הם "חיים" בעיקר Instagram וכמה שליחים פופולריים (מברקים, Vaiber ואחרים). אתה לא צריך לחפש אותם, הם עצמם הולכים רקדנים, מציע להם "החוזים הטובים ביותר", "הרגע האחרון מציע" ו "הזדמנויות בלעדיות". כדי להבחין בין הצופים מצפוניים של הרמאי, אשר במקום מועדון רצועה ישלח לך בית בושת עם תנאים נוראים מאוד קשה. על ההצעות שלהם, כדאי להסכים רק אם אתה מכיר את האדם הזה באופן אישי או מכיר את החשפנות כי בהצלחה שיתפו פעולה איתו. לרוב הם רק בנות בוגד, ההרים מבטיחים הזהב. כדי להפוך כזה סקאוט במקרה של צרות, שום דבר לא יקרה, כפי שהם עושים בלעדי עם חשבונות מזויפים.
 • סוכנויות. יש חברות של יום אחד, כי תחת כיסוי של שירותי פנאי, לאלץ בנות להרוויח סקס, מסוכנים עם כזה. עדיף לבחור ארגונים הגונים כי לא שנה אחת עוסקים בתום חוזים בין רקדנים מועדוני רצועה מפורסמים ברחבי העולם.
 • כפי שאתה יכול לראות, אפילו לשתף פעולה עם מתווך אתה יכול להיתקל בצרות, ולכן זה שווה בחירה בקפידה אדם או את המשרד כי "לשלוח" לך לעבוד בחו"ל. אחרי הכל, לא רק ההכנסה שלך יהיה תלוי בזה, אלא גם בטיחות אישית.

  הסיבות לכך היא שווה לעשות חוזה עם המעסיק דרך הסוכנות

  אפשרות זו היא אמין ביותר ובטוח. כמובן, אם אתה מוכן להתקרב הבחירה של המשרד. לראות כמה זמן יש אתר, האם יש ביקורות אמיתיות, האם יש כתובת פיזית ומשרד הראשי. להבחין בין יום של יום אחד מ סוכנות טובה רק אם אתה בזהירות לבחון את כל המידע באינטרנט ולבקש חברים.

  יתרונות החוזה באמצעות מתווך מוכח היכולת להעביר למקום אחר

  אולי תמיד תהיה מצב בלתי צפוי. לדוגמה, יש לך knighted עם עמית חשפנית, וזה מכוון את הממשל נגדך, לפיכך, זה לא יעבוד במועדון זה רצועה. וכאן אתה יושב, binge, איך להיות?

  אם הלכת לעבוד לתוך מדינה אחרת באמצעות מנהל או סקאוט, אין זה סביר שאחד מהם היה עושה את השאלות האלה, כפי שהם כבר קיבלו את חלקם וזמן כבר מחפשים בנות אחרות. במקרה של הסוכנות, מצב זה נפתר תוך 5 דקות, אתה פשוט מועבר למועדון אחר או אפילו את העיר, ואתה ממשיך להרוויח בשקט. המנהל לא יכול כל כך למצוא מקום חדש בשבילך, כפי שהם בדרך כלל לשתף פעולה עם כמה רצועות, ו scouts לא מעוניינים לתמוך במחלקות שלהם. הסוכנות פועלת עבור מוניטין והוא אחראי באופן מלא לכל הרקדנים המועסקים, ולכן כל הבעיות המוסמכות עובדים מנסים לפתור את הדבר הכי מהר ככל האפשר.

  תמיכה עגולה

  כאמור, לא המנהל ולא הצופים ייוולד עם הבעיות שלך מיד לאחר הרגע שאתה מקבל כסף עבור שירותי מתווך. הסוכנות מעוניינת לעבוד חשפנות בתנאים הנוחים ביותר. חשוב להם להיות מודעים לכל הדקויות ואת הניואנסים של עבודה במועדונים מסוימים כדי לדעת אם כדאי לשלוח שם בנות שם.

  הכנסה גבוהה עבור... רקדנים...

  פעם במדינה זרה, הרקדן יכול להיות מבולבל, להיכנס למצב לא נעים או שזה יקרה כי זה יהיה בדחיפות צריך לחזור הביתה בגלל בעיות עם קרובי משפחה. בכל מצב, אתה יכול ליצור קשר עם צוות הסוכנות שעושה כל מאמץ כדי לעזור לילדה.

  מה הם הטריק, חושב שאתה? העובדה היא כי הארגון מועיל רקדנית לעבוד תחת החוזה כל עוד, כי הם מקבלים כסף מ מועדוני רצועת לעזור להם למצוא חשפנים אמינים ומקצועיים. הסוכנות מתעניין ישירות בחורה הכל היה בסדר, והיא לא רצתה לחזור הביתה בלי סיבה תמחור.

  חוזה ותעסוקה רשמית

  זהו היתרון העיקרי של שיתוף פעולה עם משרד הגון. על ידי כניסה לחוזה תעסוקה רשמי, אתה מגן על עצמך מפני מגוון של בעיות. בחוזה, כל הניואנסים של שיתוף הפעולה של הצדדים נקבעו, ולכן קראו אותו בזהירות רבה. דירות דיסקרטיות בצפון

  בנוסף, הגבול של הבנות ברוב המקרים הוא מרוצה באופן רשמי, במיוחד במדינות אירופה או, למשל, סין ומקאו. חשפנות אפילו עושה ויזה עבודה מיוחדת. תעסוקה רשמית גם יש יתרונות שלה. לכל הפחות, לא יהיו בעיות עם משטרת ההגירה.

  מידע משמעותי על העבודה העתידית

  הסוכנות אינה רווחית לשקר לך בתנאי שיתוף פעולה עם המעסיק העתידי, אחרת הסיכוי הוא נהדר, כי אתה פשוט לא יכול לעבוד שם, כלומר, המשרד לא יקבל את כספו למועדון מסגרת מסגרת. לדוגמה, אי אפשר להתיישב במקומות מסוימים בלי לדעת אנגלית, אחרים לא לוקחים רקדנים שאינם הבעלים של פילון, עדיין איפשהו לא ייקח ילדה בצמיחה מתחת 170 ס"מ.

  צופים ומנהלים יכולים לשטות ולומר כי הנערה נחשבת, מועדון רצועת לשכור את כולם ללא ניתוח. הם חשובים כדי לצמצם את הכסף על מתן פנוי, ואז זה לא משנה, אתה תיקח אותך בכלל. כאמור, הסוכנויות מקבלות תשלום ספציפי מן המוסדות שבהם נערות מסודרות, ולכן זה לא הגיוני לשכב סטרפנים.

  לחסוך כסף וזמן

  סוכנויות עוסקות באופן עצמאי אשרות נופש ומסמכים, שכן יש להם ניסיון עצום בעניין זה. אם אתה עושה הכל בעצמך, זה סיכוי גדול כי זה יעכב בחודשים ארוכים. אתה לא תמצא את העזרה הנדרשת, לשים את המסמכים לא בסדר, לאפשר לך לעשות טעות בהכנת היישום וכולם יצטרכו להתחיל ראשון. סוכנויות יש אנשים מיוחדים שכבר הכינו לא תריסר אשרות עובדים לבנות שרוצות להרוויח בחו"ל.

  כמה הצופים ומנהלים מציעים גם סיוע חשפניות בניירת. אבל זה צריך להיות בראש כי הם עצמם לא עושים את זה, אבל הם פונים להתווכות, ולכן הם יבקשו שירותים הרבה יותר מאשר עלויות זה.

  מבחר גדול של הוראות

  כאמור, הצופים ומנהלים עובדים עם מדינה מסוימת ומספר מוגבל של מועדוני רצועות, כלומר, בחירה של מקומות להרוויח לא יהיה נהדר. דבר נוסף הוא סוכנות שמשתפתפות עם עשרות ואפילו מאות סורגים ברחבי העולם. תוכל לבחור חוזה, בהתבסס על ההעדפות שלך לתנאי עבודה ורמת המקצועיות, צוות מנוסה ינחה, הרבה יותר טוב ללכת, אם אתה מתחיל חשפנית, ואיפה אתה יכול להרוויח הרבה רקדנים מנוסים.

  אם אתה רוצה טיול בחו"ל לפנות עם הופעות נעימות ורווחים גדולים, אז לפחות בפעם הראשונה אתה צריך ללכת עם מתווך אמין. יותר טוב אם זה סוכנות גדולה עם שנים רבות של ניסיון, אשר באמת יכול לסמוך.

  Просмотров: 71 | Добавил: trinaikvcbenck | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar